ODVĚTVÍ


Zemědělství

Pro zemědělce či zahrádkáře nabízíme veškerý sortiment balicího materiálů využitelný jak pro rostlinnou, tak pro živočišnou výrobu. Základním sortimentem, který máme skladem, jsou agrofólie, motouzy, síťoviny, silážní plachty, pytle pro ukládání obilovin a brambor, big bagy. Jako další můžeme nabídnout především zahrádkářům plastové fólie vhodné pro pařeniště či černé fólie pro zamezení růstu plevelů, pytle na zahradní odpad, vyvazovací provazy atp.

  • Provazy
  • Agrofólie
  • Silážní plachty
  • Síťoviny
  • Rašlové a další pytle
  • Big bagy
  • PE fólie pro pařeniště a PE pytle pro zahradní odpad
Průmysl

Pro průmyslové podniky nabízíme zajištění a zabezpečení efektivity veškerého procesu souvisejícího s balením prostřednictvím zpracování různých variant pro balení, produkce od stanovení vhodné strategie a ekonomiky balení, dodávky balicího materiálu, technologie balení, zakomponování balicí techniky do procesu automatizace výroby včetně její dodávky a záručního a pozáručního servisu. Pro ukotvení těžších nákladů nabízíme nejen PE vázací pásky, ale i ocelové vázací pásky či kovové ochranné rohy.

Školství, státní správa a veřejnost

Pro školství a státní správu můžeme nabídnout především dodávku kancelářských papírů, lepicích pásek, kartonů vhodných pro kreslení, provázky, toaletní papíry a papírové ručníky, odpadové PE pytle atp.

Další spolupráce je možná v oblasti digitálního tisku při zajištění např. personifikovaných tiskovin, letáků, žákovských knížek, brožur, časopisů či knih.
petr_dusek_icon

Petr Dušek
Obchodní zástupce, asistent OZP
poptavky@tekis.cz
+420 730 892 074

adela_bartova_icon

Adéla Bártová
Obchodní zástupce
obchod@tekis.cz

alena_nosilova_icon

Alena Nosilová
Manažer velkoobchodního prodeje,
expedice, vystavení faktur
tekis@tekis.cz
+420 724 522 787

jana_cermakova_icon

Jana Čermáková
E-shop expedice, maloobchodní prodej
prodejna@tekis.cz
+420 732 175 175